Bahçelievler Kombi Servisi

BAHÇELİEVLER KOMBİ SERVİSİ

Bahçelievler kombi servisi hizmetimiz İstanbul ilinin de bulunun Bahçelievler de verdiğimiz hizmettir. bu hizmetlerimiz nelerdir en başta teknik servis hizmeti yani kombi servisi hizmeti bununla birlikte kombi bakımı da yapmaktayız.

Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler Kombi Servisi

kombi servisinde neler sağlıyoruz arıza tespitiyle birlikte tank değişimi, fan değişimi, ana kart onarımı ve değişimi, sen sör değişimi, su doldurma musluğu, tahliye musluğu, kazan değişimi gibi daha sayamadığımız kombi servisiyle ilgili her türlü hizmeti sağlamaktadır. Hangi marka model de cihazlara servis sağladığımıza gelirsek özel servis olmamızın tüm marka modeller de profesyonel ekibimiz sayesin de  tüm marka ve modellere teknik servis sağlamaktayız bu markalar arsında bazı markaları da sayabiliriz.

BAHÇELİEVLER KOMBİ SERVİSİ HİZMETİ VERDİĞİMİZ MARKALAR

Vaillant, Baymak, Buderus, Viessmann, Bosch, Demirdöküm, Protherm, Eca, Ferroli,  İmmergas, Alarko, Baykan vb tüm markalar.

Bahçelievler kombi servisi sağladığımız bölgeler;

  • Cumhuriyet kombi servisi
  • Çobançeşme kombi servisi
  • Fevziçakmak kombi servisi
  • Hürriyet kombi servisi
  • Kocasinan kombi servisi
  • Siyavuşpaşa kombi servisi
  • Soğanlı kombi servisi
  • Şirinevler kombi servisi
  • Yenibosna kombi servisi
  • Zafer kombi servisi

Bununla birlikte orijinal yedek parça kullanımı ve tüm değişecek olan parçalara 1 yıl parça garantisi sağlıyoruz.

Bahçelievler Kombi Bakımı

Bahçelievler Kombi Bakımı

BAHÇELİEVLER KOMBİ SERVİSİ

Bahçelievler bölgesinde diğer verdiğimiz hizmet ise kombi bakımıdır. Kombi bakımı siz müşteriler ne gibi avantajlar sağlar tasarruf sağlar kombinizi ciddi anlamda ömrünü uzatır ve tabi ki ilerde doğabilecek daha büyük sorunların önüne geçilmesini sağlayacaktır. Kombi bakımın da periyodik bakımda neler yapıyoruz öncelikle cihazın dönüş filtresinin temizlenmesi, genleşme tankının hava basılması fan motorunun balans dan dolayı sesli çalışmasını engellemek için fanın temizlenmesi, yanma odasının temizliği ve cihazın tüm elektronik ve mekanın aksamlarının kontrol edilmesini sağlar.

BAHÇELİEVLER KOMBİ SERVİSİ NEDEN?

Bahçelievler kombi servisi olarak neden bizi tercih etmelisiniz kombi hizmeti dikkat ve profesyonelik isteyen bir teknik bilgiye dayalı bir hizmettir bilinçsizce yapılacak müdahaleler cihaz da daha büyük sorunlara yol açabilir Ayka servis kalitesini ispatlamış iletişim bilgilerinde hiç çekinmeden müşterileriyle paylaşmaktadır. Buda verdiğimiz hizmetin arkasında olduğumuzun ispatıdır hizmet alırken bunlara da dikkat etmek gerekmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (57 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,98. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...