Kombi Bakımı

KOMBİ BAKIMI

Peki neden önemlidir kombi periyodik bakımı cihazın daha verimli ve tasarruflu çalışmasını sağladığı gibi en önemli unsur ise ufak bir sorunun bakım esnasında tespit edilerek ilerde daha büyük arızaların önüne geçmektedir. buna verecek bazı örnekler olursa fan temizliği öncelikle kombi fanındaki biriken tortular fanın balansa neden olarak sesli çalışmasına sebep olduğu gibi ilerde fan motorunun da arızalanmasına neden olmaktadır  buda müşteriye büyük masraflar açmaktadır bu verdiğimiz sadece bir örnektir buna benzer bir çok ciddi arızaların önüne geçmekte çok önemli bir faktördür kombi bakımı, tankın hava basıncın düşmesiyle tahliye musluğunun bozulması tankın delinmesi gibi bir çok arızaya yol açmaktadır.

kombi-bakimi

kombi bakımı

Kombi Bakımı

Yılda en az bir kere kombi bakımı yaptırılmalıdır. kombi servisimiz tarafından yapılan bakımlardan sonra fark edilir derecede doğal gaz tasarrufu sağlayacağı gibi ilerde oluşabilecek daha büyük ve tehlikeli arızları da önlemiş olursunuz. Sizde bu hizmeti almalısınız neden olmasın

 

Kombi Bakımı

kombi servisi evlerimizin özellikle kış aylarında zorunlu ihtiyaçları arasında önemlidir. ve yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. bu yüzden çok hassas cihazlardan profesyonel servis hizmeti alınmaması durumunda gerçek büyük zararlar doğurabilecek kadarda tehlikeli cihazlardır.

Konusunda gerçek ve profesyonel hizmeti 7/24 Ayka Servis müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı önemi

Kombi günümüzde son derece önemli ve etkili olan bir teknoloji ürünüdür. kış aylarında sıcak ortam için kullanımı oldukça yoğun olan, yaz aylarında da kış aylarına nazaran sadece sıcak su ihtiyacını karşılamada kullanılan bir teknoloji ürünüdür.

Bu kadar sık kullanmak zorunda olduğumuz ihtiyaç sınıfında bulunan bu cihazların özellikle kışa aylarında verimli çalışması gerekmektedir. aksi takdirde kış aylarını işkenceye çevirebilir. bu yüzden kombilerin yılda bir kere periyodik bakımlarını yaptırmayı ihmal etmeyin, aksi durumlarda ilerde daha büyük sorun çıkarabileceği gibi verim kaybına ve fazla sarfiyata nede olacaktır. bu konuda aynı zamanda konusunda uzaman kişilerce yapılması çok önemlidir. hassasiyet ve özen gerektiren bu cihazlar aynı zamanda yanlış müdahale edilmesi sonucunda bir o kadar da tehlikeye neden olabilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (36 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...