Kombi Servisi

kombi-servisi-1

kombi servisi

Kombi Servisi

Kombi günümüz çağında bizleri ilkel yöntemlerde uğraşmaktan kurtaran ve geniş bir alanda geçerli olan cihazdır. Eskiden olduğu gibi suyu ocakta ısıtmaktan ya da tek bir odayı soba ile ısıtmaktan bizi kurtararak insanlığa büyük yarar ve kolaylık sağlamıştır. Kombi servisleri artık her yerde mevcuttur ve her bütçeye göre bulmak olasıdır.

Kombi teknik olarak sadece küçük ve hafif bir monitöre bağlıdır. Yapacağımız bütün işlemleri üzerinde bulunan birkaç düğme ile gerçekleştirebiliriz. Kombi radyatör, vana, alev pompası, baca ve eşanjör gibi parçalardan oluşur. Devir daim pompasının sağlıklı çalışmasını sürdürmesi için en az dört metre radyatörün çalışması gerekir.

Kombinizin düzenli ve uzun yıllar çalışması için periyodik olarak kombi servisine bakım yaptırmanız gerekmektedir. Hem bize bu kadar kolaylık sağladıktan sonra bu ufak ayrıntıyı ondan esirgememiz büyük hata olur. Kombilerin çalışması için belli bir su basıncına ihtiyacı vardır. Suyu azalacak olur veya biter ise kombi çalışmasını durdurur.

Kombi için ideal su basıncı 1,5 bardır. Ne çok altına düşmeli nede çok üstüne çıkmalıdır. Kombide yaz ve kış olmak üzere iki konum mevcuttur. Kış konumunda iken sıcak su açıldığında kalorifer tesisatı ısıtmayı durdurur ve sıcak su ısıtmaya başlar. Yaz konumunda ise kombi sadece sıcak suyu ısıtmaya başlar. Eğer sıcak su akmıyor ya da geç geliyor ise tesisatı kontrol etmek için kombi servisine başvurulmalıdır. Türkiye ilk olarak kombi üretip kullanmaya bin dokuz yüz seksen sekiz yılında Ankara da başlamış ve kısa süre içinde Türkiye in tüm illerine yayılmayı başarmıştır.

Kombi servisi kalorifer yanında oda termostatı kullanmak bizim yararımıza olacaktır. Oda termostatı bulunmaz ise cihaz içinde bulunan suyun sıcaklığına göre çalışacaktır. Oda termostatı kullandığımızda ise cihaz suyun sıcaklığına göre değil oda sıcaklığına göre çalışacaktır.

Bu da odanın hem daha çok hem de daha çabuk ısınmasını sağlayacaktır. Kombi yirmi altı yıl içerisinde baya gelişme göstermiş ve her evde mevcut hale gelmiştir. İstediğimiz her yerde yetkili servisin bulunması ile de ulaşılması kolay hale gelmiştir.

kombi-servisi-2

Kombi Servisi

Profesyonel Kombi Servisi

7/24 Kombi Servisi: Kışın soğuk günlerinde evinizde sıcacık bir ortam oluşturan kombiler gün geçtikçe artan kullanım kolaylıkları ile yaygınlaşmaya başlamışlardır. Bağımsız çalıştıkları için kendi yaktığınız kadar ödeme imkânı sunan bu cihazlar günlük hayatta sağladıkları kolaylıklarla her evin ihtiyacı haline gelmişlerdir. Aynı zamanda anında sıcak su kullanımı sağladığı için mutfak ve banyoda da konforu ayağınıza getirmektedir.

Bacalı ve hermetik olmak üzere iki çeşidi bulunur. Gün geçtikçe artan özellikleri ile daha fazla verim alınabilen bu cihazların yılda bir bakımının yapılması gereklidir. Kombi servisi alanında profesyonelce çalışan işinde kaliteyi hedefleyen teknik ekibiyle cihazınızın her ihtiyacını en pratik şekilde çözüme ulaştırır. Servisinizin kalitesini işine verdiği garantiden anlayabilirsiniz.

Kombiniz için bakım hem cihazınızdan alacağınız verimi düşürecek hem de faturanızdaki tutarı yükseltmeyecektir. Tıkalı borulardan su geçişinin olamayacağını ya da geçişi tamamlamak için cihazınızın zorlanacağını düşünecek olursak fazla elektrik sarfiyatının nedenini anlamış oluruz. İçini göremediğimiz cihazımız çalışmasında oluşacak aksaklıklarla bakım sinyali verecektir.

Siz bu sinyali vermeden, çünkü bu sinyaller cihazınızın bozulmaya başladığını gösterir, cihazınıza bakım yaptırmanız oluşan arızalardan alacağı hasarı ortadan kaldırır. Parçalarına ayrılan bir eşyanızı çok profesyonel bir şekilde birleştirerek eski haline getirseniz de izi kalabilir. Önemli olan tehlikelerden önce tedbir almaktır. Ama arıza durumlarında profesyonel ekiplerimiz cihazınızı en son çalışır haline getirmek için kalitelerini ortaya koyacaklardır. Kombi servisi özellikle onarım işlerinde kaliteden ve profesyonellikten şaşmayın yanlış yapılacak müdahale ile cihazınızda istenmeyen ve çok zor tamir edilen hasarlar oluşabilir.

Kombi servisi montajdaki ustalığıyla da cihazınız ilk çalışmaya başladığında yüksek verimle açılış yapacaktır. Servisimizin verdiği diğer hizmetleri de takip ederek yüksek verimin seviyesinde asla düşüş yaşamayacaksınız. Uzman ekiplerimiz cihazınızın ileri teknoloji ürünü olduğunu bilerek ve aldığı eğitimlerle bu bilinci birleştirerek vereceği hizmetlerin kalitesini görünce dostluğumuz uzun yıllar sürecektir.

Verdiğimiz her hizmet sonrası oluşan memnuniyetiniz hizmetlerimizin sigortası olacaktır. Ayrıca bilmek istediğiniz her ayrıntıyla ilgili teknik ekiplerimizden alacağınız bilgilerde kombinizi doğru kullanım adına yardımcınız olacaktır. Üst düzey hizmet alarak cihazınızın hep ilk günkü gibi çalışmasını sağlamak istiyorsanız mutlaka hizmetlerimizle tanışmalısınız.

Ayka servis 7/24 uzman teknik kadrosuyla İstanbullun tüm bölgelerine verdiği teknik bir hizmettir. Kombi servisi Konusunda orijinal yedek parça uygun fiyat Politikası izleyerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kombi servisi konusu uzaman kişilerce verilmelidir. Hassasiyet gerektiren güvenlik bakımından da önemlidir. Yanlış müdahale edilmesi durumunda tehlikeli durumlara yol açabilir, ilerde daha büyük arızalara sebep olabilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (32 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...