Yenibosna Kombi Servisi

YENİBOSNA KOMBİ SERVİSİ

Yenibosna kombi servisi, İstanbul Bahçelievler ilçesinin mahallelerin den biri olan Yenibosna da her marka modelde orijinal yedek parça, konusun da uzman kadromuzla her marka model de kombi servisi ve kombi bakımı hizmeti vermekteyiz. Bahçelievler kombi servisi

Yenibosna Kombi Servisi

Yenibosna Kombi Servisi

YENİBOSNA KOMBİ SERVİSİ

Yenibosna kombi servisi hizmetimiz de teknik arıza tespiti ve onarımı konusunda yedek parça değişimi gibi birçok konuda profesyonelce hizmet verilmektedir. Kombi fan motoru değişimi, kombi esanjör değişimi, NTC (sensor) değişimi, Ana kart değişimi ve onarımı, genleşme tankı değişimi gibi daha burada saymadığımız bütün teknik hizmetlerini yenibosna kombi servisi olarak siz müşterilerimize sunmaktayız.

YENİBOSNA KOMBİ SERVİSİ

Yenibosna kombi servisi olarak değiştirdiğimiz tüm yedek parçaların 1 yıl servis garantisi bulunmaktadır. Bununla birlikte arıza tespit ve servis ücretimiz yoktur. Yerinde ücretsiz arıza tespiti yapılarak fiyatlandırılıp müşterinin bilgisine sunulmaktadır.

Yenibosna Kombi Bakımı

Yenibosna Kombi Bakımı

YENİBOSNA KOMBİ BAKIMI

Yenibosa kombi bakımı, kombi bakımı çok önemli bir konudur. Kombinin tasarruf sağladığı gibi aynı zamanda da kombinizin ilerde daha ciddi arızalara sebep olmasını engellemektedir. Tabi ki bu kombi bakımı işlemi de konusunda uzaman kişilerce yapılması da bir o kadar önemlidir. Daha büyük sorunlara yol açmaması için

YENİBOSNA KOMBİ BAKIMI

Yenibosna kombi bakımında neler uyguluyoruz biz öncelikle dönüş filtresinin temizliği, genleşme takının havasının kontrolü, yanma odasının temizliği, fan motorunu temizliği gibi birçok kontroller ve temizlikleri yapılır. Bu işlemler hem tasarruf sağladığı gibi kombinin de ömünü uzatır bu yüzden kombi bakımı önemlidir yenibosna kombi bakımı için sizde hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yenibosna Kombi Servisi

KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR?

  1. Öncelikle kombinin içindeki tüm su tahliye edilir
  2. dönüş filtresi sökülerek temizlenir.
  3. genleşme tankının havası ölçülür gerekirse eklenerek tamamlanır.
  4. yanma odası sökülür fırça yardımıyla gözenekleri temizlenir
  5. fan motoru sökülür eğer sesli çalışıyorsa salyongozlar arası fırçayla temizlenerek balans yapması engellenir.
  6. kombini tamamında oluşmuş kir ve toz temizlenerek cihaz toplanır.
  7. son olarak kombinin suyu tamamlanarak gaz ayarı ve kaçak testi yapıldıktan sonra müşteriye teslim edilir.

 

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (31 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,94. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...